jsemjá

Jak mám udělat dotaz+?

Nebo se udělá sám?

Nejlepší odpověď
quentos

Stokrát omíláná otázka. Používej archiv.

Další odpovědi
anonym

Takto ohodnocuje admin dotaz, který vyčnívá svou originalitou.

Rokio

Polož velmi kvalitní, nebo originální otázku.

Rozhoduje administrátor tohoto webu o tom, který dotaz bude patřit do dotazů+.

Kepler

Je to subjektivní volba admina. Mnohdy překvapující i pro mně.

Mc Merkurion

… to je furt dokola …

anonym

Napiš dotaz, kterým by mohl admin propagovat takovou podobu serveru v jaké by chtěl, aby skutečně byl 🙂 … stručně řečeno

Jinak dopřej dotazu zvídavý zdání originality, dej dotazem prostor k vyjádření bezbřehého optimismu ostatním, motivuj dotazem k odpovědi co nejširší publikum, nikoho se dotazem ani náznakem nedotkni a zaujmi jeho pomocí hlavně klíčovou cílovou skupinu návštěvníků 20–30let 😉 … a máš plus v kapse.