Muzzle987

Jak mám napsat klukovi, který se mi líbí?

Na intru se mi líbí jeden kluk, uz jsme se spolu párkrát potkali a pokaždé jsme se na sebe dívali a naposledy mi přišlo že se přede mnou předvádí, byl vtipný ale já byla nervózní a ještě jsem zrovna měla hovor takže jsem na něj nereagovala a od té doby pak když vystupoval z výtahu se na mě nepodíval. Od té doby jsme se prakticky neviděli, což je asi týden. Bojím se, že mě třeba ignoruje, když jsem já tak trochu ignorovala jeho. Líbí se mi a chci, aby to věděl ale asi ho nedokážu pozdravit protože jsem z něj nervózní a tak přemýšlím, že mu napíšu protože jsem mu poslala žádost o přátelství kterou mi hned do minuty přijal. A tak mé otázky jsou mám mu napsat a když tak co mu mám napsat protože na intru se potkáváme zřídka až skoro vůbec. Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
quentos

Používejte archiv, podobná otázka tu byla stokrát.

Další odpovědi
df

Počkej, až udělá on první krok. A neignoruj ho. Stačí zdravit a udržovat sem tam oční kontakt s letmým úsměvem. Buď to přijde samo, nebo ne.

Disraeli

Pozdrav, popířpadě se ještě zeptej, jak se má a počkej až on odpoví (a co odpoví… i když to pravděpdobně bude jen ahoj, nebo fajn. Kluci jsou často struční, i když se jim někdo líbí… obzvlášť když jsou nervozni a sami nevědí, co říct).
Můžeš se taky představit, pokud neví, kdo si (ale jestli chceš psát přes fb, máš tam fotku nebo už ase trochu znáte, tak asi bude vědět).

Jinak si něco vymysli, bavit se můžete o čemkoli. Ber to tak, jako když se bavíš s kámošem, tak taky nepřemýšlíš nad tím, o čem se budete bavit a nepřemýšlíš o každé větě (nebo slově) a tématu, ale prostě se bavíte o tom co vás NAPADNE, co vás ZAJÍMÁ. Zde jde o seznámení, tak ok, ale to už můžeš začít s tím „ahoj.“ Pak můžeš říct, že se znáte od vidění nebo ještě líp zeptat se ho jestli ví, kdo jsi… A můžeš se ho rovnou zeptat, jestli nechce nějam ven (osobně se stejně baví líp a človkě je víc přinucen konverzovat a postupně se do toho dostane, překoná ostych a podobně a nakonec se baví samovolně).Nemusíš vymýšlet ani nějaká témata, jen aby se mluvilo (aby bylo o čem). Bavit se můžeš od srdce, být upřímná – oč ti jde a podobně (většina lidí nikdy pořádně neřekne, co má na srdci. A to mnohdy ani manželé nebo blízcí přátelé, ale baví se o blbostech, ale o „važnější“ a citlivějších tématech mluvit neumí, nechtějí).