majki636

Jak byste partnerovi naznačili, že byste chtěli vyzkoušet robertka?

Nejlepší odpověď
autacek

Proč naznačovat? Vytáhni jej a jeď.

Další odpovědi
cochee

Sice jsem chlap a nemám co odpovídat, ale – nijak. Co je mu po tom? Moje exžena mi taky nic nenaznačovala a zkoušela a já jsem s tím problém neměl.

nyjono

Tak kdo ho chce vyzkoušet?
Ženy naznačilY ale všichni vyzkoušeli?

aliendrone

Nijak, nehrozí, že bych měl sexuálního PARTNERA. ;) :)
Jestli jsi holka, tak mu to NENAZNAČUJ, ale rovnou ŘEKNI. Pokud to není nějaký „ulítlý prudérista“, tak s tím nebude mít žádný problém, naopak – naprostá většina chlapů si v posteli ráda „hraje a zkouší věcičky“ (to asi máme nějak vrozené či co), mnohem méně je ale takových, kteří je zkouší i NA SOBĚ. :)

Takže NEZTRÁCEJ ČAS „naznačováním“ (když žena něco „naznačuje“, tak to chlap zpravidla NEPOCHOPÍ) a použij přímou řeč, BEZ nějakého okecávání (aby nedošlo k nedorozumění).
NEBO
Vykašli se ne řečnění a rovnou dildo „přběhem akce“ vytáhni ze šuplíku (z pod polštáře etc.), on se již dovtípí. Tedy – znovu opakuji – pokud to není nějaký „prudérní zvrhlík“. To už ale musíš posoudit sama. ;) :)

PetaKo

Buď bych mu to řekla narovinu nebo to udělej jak já, že si ho koupíš a je to. Já teda udělala kompromis a koupila hračku pro nás oba. Pro inspiraci tuhle www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/vibratory-pro-pary/paloqueth-couple-vibrator-purple

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

VanesskaMala

Jak? Co takhle… Hele, nezkusíme změnu? Co třeba vibrátor? Vždyť je to super pro oba. On tě tím může dráždit 😛 Taky se mu to bude líbit :)

Cizecek.M

Já jsem na klasiku, čili tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/seven-creations-boruvka-2-silikonovy-klasicky-vibrator je pro mě maximálně vyhovující :)

Lailinka

Ten je super, ale já teda musím říct, že co nakupuju na e-kondomy, tak zkouším i experimentovat. Mají tam super věci.