kurec

Jak by měl fungovat perfektní kamarád?

perfektní kamarád – je člověk s kterým jste rádi když jste s ním v blízkosti. Jelikož máte hodně společné o čem konverzovat. Pokud budete na sociálních sítích myslíte si že by on sám od sebe(čas od času) měl vám napsat jako první nebo je v pohodě když budete vy jako první vždycky psát?

Odpovědi
zjentek

Někdy ani nevíš, kdo v tvý blízkosti je „perfektní“ kamarád, protože jak on, tak ty si o to vyloženě neříkáte.
Bo to robi enem děvuchy… „budeme nejlepší kámošky?“ „Ach bože! Já se úpa třepala, že už se úpa nezeptáš!“

elkon

Na sociálních sítích se pravý kamarád nehledá, protože to prostě nejde. Kamarádství a přátelství se buduje roky osobním stykem.

ivzez

„Perfektní“ kamarád se nepozná podle toho, co uvádíte, ten se pozná až v nouzi.
Můžete být překvapen, že člověku v tísni kolikrát pomůže člověk, který se (zdánlivě) nijak neprojevuje.

Kelt

Perfektní kamarád je člověk se všemi chybami, který si na tebe najde čas. On nefunguje podle nějakého programu. Nebo ty funguješ jako dokonalý stroj?

arnoldek

Mel by fungovat idealne na akumulator, ktery se dobiji pres usb.

led

Perfektný kamarát sa nepýta „čo za to dostane“
Perfektný kamarát stojí pri vás, keď potrebujete pomoc
Perfektný kamarát vám povie „do duše“ ak spravíte chybu, zastaví vás pred krokom do prázdna, aj keď to bolí…
Perfektný kamarát, slovom je to naozaj perfektný kamarát.
Ak máte perfektného kamaráta/kamarátku, ste šťastný človek.