zjentek

Gdo mluví Alzáka?

Nejlepší odpověď
iceT

Bohdan Semir Gerkhan Tůma

Další odpovědi
annas

Viz archiv

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vi-se-kdo-dabuje-tim-vyrazne-zkreslenym-hlasem-ktery-umi-zvedat-tlak-toho-zeleneho-ufouna-alzaka

„Ví se, kdo dabuje tím výrazně zkresleným hlasem, který umí zvedat tlak, toho zeleného ufouna Alzáka?“

„Díky masivním kampaním a výraznému způsobu komunikace nebylo možné Alzáka přehlédnout ani přeslechnout (hlas mu propůjčuje známý dabér Bohdan Tůma.“

Kepler

To sice nevím, ale zní mi to jako hlas kastráta. Ale dá se toho hlasu dosáhnout i tak, že se nadechneš hélia z balónku. Škoda, že se zrušily i poutě…

Mirek Darvas

Bohdan Tůma

Lower-staff

Je to známý dabér Bohdan Tůma.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.