Kepler

Funguje u vás zákon o dodržování nočního klidu po 22:00?

U nás je to celkem pasé. Dokonce i samo město dovoluje koncerty v letním kině až do pozdních nočních hodin, při kterých se usnout moc nedá.

Nejlepší odpověď
briketka10

U nás na vesnici kupodivu ano, ale běda,když ho někdo poruší!
Hledá se viník odkud, že ten hluk je a to se pak poldy někdo zas
horko těžko odváží volat, aby se to pak neobrátilo proti volajícímu..

Další odpovědi
Gonfaloniér

Skoro vůbec. Hlavně přes letní měsíce ne. Časté akce, oslavy, párty, pokřikování a opilci z hospod, psi, sousedi. A to bydlím na vesnici.

Rustiq

Zákon funguje všude, jen se často nedodržuje. K tomu aby se dodržovat začal je potřeba lidí, kteří takové porušení nahlásí. Policajti samy od sebe nic dělat nebudou, proč si prodělávat práci.

anonym

Opilci a narkomani takový zákon v okolí mého bydliště vůbec nedodržují.Nikomu bych nepřál slyšet ten noční zvířecí ryk fetáků.Policii se smějí a komunální politici pouze slibují,když mají být volby.Za chvilku to tady bude jako ve velkých městech v USA,kdy kriminálníci budou oslavováni a velebeni.