Complex

Existuje „všesexualita“ nebo jak se říká tomu, kdo by souložil s čímkoliv?

Odpovědi
quentos

Když „s kýmkoliv“, tak tomu se říká pansexualita, ale „s čímkoliv“ – to se obávám, že na to termín není…

Kryšpín

Všiml jsem si jak mlaďoch v parku obskakoval starou borovici, měl jsem podezření, že má vycházku z Bohnic, ale lékař mi vysvětlil, že se jedná o dendrofilii

autacek

Určitě ano, jen je třeba na zákonodárce víc tlačit. Pokud jste se například zamiloval do ledničky, považoval bych za velice znepokojivé, že si ji nemůžete vzít za svoji právoplatnou manželku a cítil bych se být poškozen na svých občanských právech.

Pokud trpíte jako muž touhou svůj úd neustále někam strkat (teď prý letí výfuky aut na ulicích), můžete se dopustit i protiprávního jednání. Na druhou stranu, pokud svoje touhy budete uspokojovat v soukromí a nenarušíte tí mravní výchovu dětí, nezpůsobíte veřejné pohoršení, ani neporušíte jiné předpisy (podržte se zdejších předpisů a nenechejte se ovlivnit zvyky odjinud, tedy například na obcování s ovcí rovnou zapomeňte), je uspokojování vašich sexuálních choutek takřka bez zábran. Nakonec nutno dodat, že s neživými věcmi bude Váš „problém“ podstatně legislativně jednodušší, než s materiálem živým, i kdyby tento s tím vyslovil souhlas.