Complex

Existuje ve vězeních blok za odměnu? Jsou tam nějaké výhody?

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Mám dojem že ne ,
jsou různé druhy věznic -
Věznice s dohledem
Věznice s dozorem
Věznice s ostrahou
Věznice se zvýšenou ostrahou
ve věznici s dohledem bude určitě jiná výhoda než ve věznici se zvýšenou ostrahou .

Za neproblémové chování vězně a jeho kladné hodnocení od vychovatelů a bachařů jsou výhody – ale každá věznice dle má jiné výhody

  • vycházky v areálu věznice ,
  • vycházky bez doprovodu mimo objekt věznice – časová délka se prodlužuje ,
  • žádost o propuštění po 1/3 trestu s kladným rozhodnutím soudu ,
  • žádost o propuštění po 1/2 trestu s kladným rozhodnutím soudu ,

atd

Další odpovědi
quentos

Ne, ale „za odměnu“ tě můžou přeřadit do věznice s mírnějším režimem (režimy od nejmírnějšího: s dohledem, s dozorem, s ostrahou a se zvýšenou ostrahou).