dust8

Díváte se někdy v myšlenkách zpětně na vlastní minulost? Může to ovlivnit rozhodování k těm pravým krokům k budoucnosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, ať člověk chce, či nechce, vrací se mu do mysli bývalé skutky a rozhodnutí. Pokud to dokážeme správně analyzovat, tak to hodně může pomoci při současném, nebo budoucím rozhodování.

Další odpovědi
Themeansar

Minulost nezměníme a o budoucnosti nic nevíme

paul1

Občas ano a čím jsem starší, tím častěji. Poučení pro budoucnost? Snad někdy ano.

Roman71

Ovšem že ano. Neuškodí čas od času se ohlédnout a poučit se ze starých chyb nebo úspěchů. Pomáhá to k tomu, aby se v budoucnu neopakovalo to, co bylo špatné a rozvíjelo to, co bylo dobré.