jirka F

Dalo by už se venku i v tomto počasí opékat na ohni?

Krásně sluníčko svítí,řeka teče proudem,tak proč si neopéct špekáčky už teď.

Odpovědi
matt

Pominu-li, že je vyhlášená karanténa a pokud můžete, měl byste zůstat doma, tak samozřejmě ano (ideálně např. na zahradě). Záleží jen na Vaši otužilosti :)

Mc Merkurion

… no jéje, co myslíš, že jsem dělal v pátek, a nejen špekáčky !!! k tomu pivečko, nádhernej den, dneska je sice cholodno, ale bude líp …
@Nandi: … ale lítá, už jsou ve výběhu i komáři, sic ne tolik co v létě, ale už to začíná …

Nandi

Výhoda: nelítá dotěrný hmyz(vosy,mouchy)
Nevýhoda: zatím je chladno a fouká studený vítr,být dlouho venku tak proto zase není tak příjemné
Každopádně opékejte jen na zahradě.