Lucyfer

Dají se nějak zajistit testy na protilátky zdarma? Může mi obvodní vystavit žádanku?

Mám na mysli ten kovid…
Od „šťourání v nose špejlí“ mě to nejspíš nezachrání, ale alespoň bych měla kompletní informaci o svém stavu… což se mi může hodit i do budoucna…

Odpovědi
Drap

Máš pravdu do budoucna se ti to může hodit po dobu 48 hodin. Výše protilátek se může poměrně rychle měnit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Drap: Tak teoreticky se může dozvědět zda Covid už má za sebou. Pokud ano, pak by případné opakování mohlo proběhnout v klidu…

Lucyfer

Nebo to nějak zařídit zaměstnavatel?