_136

Dají se čokoládové výrobky od výrobce Lindt považovat za velmi kvalitního švýcarského výrobce a prodejce čokolády?

Odpovědi
Nassin

Pokud jsou vyrobeny zakoupeny jinde než v Česku, tak bych tomu i věřil.

Ametyst

Chtela bych si být jistá, že se tyto čokolády nevyrábějí v Polsku. Jako např. Milka. Výrobce nemusí ze zákona uvést zemi původu, tak toho zneužívá.

Kepler

Lindt, to je pojem! V Česku se nevyrábí a to, co od nich u nás koupíš, je skutečně Lindt. Přes to vlak nejede.

quentos

Dají se výrobky považovat za výrobce?
Ne, výrobce je výrobce a výrobky jsou výrobky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Keplere, aby ti ten vlak nepřejel nohy.

Nassin

Ametyst, co vím, tak se tyto čokolády vyráběji ve Francii.

Ametyst

Nassin: Dobře. Ale není trapné, jak je zákazník úmyslně neinformovaný?

Nassin

Moment, proč by byl úmyslně neinformovaný. Na čokoládě je psáno: země původu Francie. Jen mne trochu zarazila gramáž. U nás to je 50 g (100%) a v USA pouhých 48 gramů.

Ametyst

Nassin: To je ten lepší případ. Ten horší je, že výrobci mlží, že ve východních zemích máme jiné chutě, a tím omlouvají nekvalitu. Dávám link na článek o Milce, ale nejzajímavější je v diskuzi pod článkem vyjádření tiskové mluvčí korporace pro východní země. https://www.vi­talia.cz/clan­ky/cokolada-milka-slavi-jiz-120-narozeniny-krava-je-s-ni-od-sameho-pocatku/