Kazatel

Co ztratí, nebo získají obyvatelé na Ukrajině, pokud budou v područí Ruska? Co to přinese Evropě?

Znárodní se kapitál oligarchů, získají ruské důchody, vymete se s krajní pravicí, nacionalisty, neonacisty?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Co si může nejchudší země Evropy přát, než si ekonomicky polepšit, a nestrádat občanskou válkou. Což se nejspíš podaří, jako se to podařilo obyvatelům Krymu.

Další odpovědi
paul1

No přece získají to područí, to ostatní patří do říše snů. Je třeba se probudit. Ono Rusko o moc lépe na tom ekonomicky není a teď po sankcích se to zhorší, takže bude jen trošku líp na tom jako Ukrajina. Hodně lidem se líbí područí – prý jich bývá asi 1/3 v každém národě. Ti potřebují „silného " vůdce, který umí dobře slibovat. Mezi takové lidi, kteří touží po poddanství bývají všelijací "křiklouni“ atd. Co Evropa? Musí doufat, že choutky výhodního souseda se zastaví tam, kde je teď.

Kepler

Budou mít nového moderního cara, sověty, gulagy, dostatečné zásoby vodky, kvas a tanky T – 90. Místo důchodů budou fasovat kukuřici. S kým vším vymete neví ani pánbůh. Co přinese Evropě? Známá jsou slova „mráz přichází z Kremlu.“