Rokio

Co všechno bych měl umět, abych se mohl nazývat začátečníkem ve španělském jazyce?

Aktuálně umím něco přes 100 slovíček, nějaké základní fráze a z gramatiky toho vím strašně málo.

Myslíte si, že to stačí, abych byl začátečník ve španělštině, nebo je to málo?

Odpovědi
quentos

Nemusíš umět vlastně nic, stačí vůle se daný jazyk naučit. Takový začátečník se nazývá „úplný začátečník“.