Kepler

Co uděláte dnes pro svou toaletu?

Dnes je mezinárodní den toalet, takže jsem jí věnoval důkladnou očistu a do mísy osadil LED měnící barvu světla. Rovněž je na dosah mp3 přehrávač, který používám během obřadu. A co vy?

Světový den toalet 19/11

https://zena.ak­tualne.cz/foto-zlate-wc-i-dira-v-zemi-svetovy-den-toalet-pripomina-ze/r~69831a86­298e11eb8972ac1f6b220e­e8/v~sl:a6565fe­e1297b66a554ce786703d087­a/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=dynamicle­adbox&utm_con­tent=default&ut­m_term=positi­on-5&utm_campaig­n=Aktualne

Nejlepší odpověď
annas

Slovo toaleta má víc významů, ale svátek nemají šaty toaleta, stolek toaleta, nebo šlechtění, ale záchod co by toaleta.

Netušila jsem, že dne 19/11 mají záchody svůj den. Platí to i pro kadibudky? I ty jsou v místech bez vody velmi důležité. Ale to nevadí Ch. Norrisovi, ten dokáže spláchnout i suchý záchod.

Co bych toaletám přála? Aby se nestaly odpadkovými koši, ale sloužily jen jednomu účelu a nezpůsobily problémy kanalizacím.

Nejen v tento den věnuji toaletní míse péči. Akorát se domnívám, že by toaletám stačila i užitková voda.

Vzpomněla jsem si na svou známou, která na WC přišla o zuby. Už nevím, jak se to stalo, ale její „klapačky“ skončily v toaletní noře.

--

Tato příhoda vyvolala vzpomínku na jedinečného Ch. N.

Potřebuje tento den slavit i Chuck Norris,
který chtěl mít svůj vlastní záchod. Tomuto místu dnes říkáme Bermundský trojúhelník."

https://www.chuc­knorris.cz/144/
-

Další odpovědi
marci1

Pohladila jsem svou toaletu ve skříni. Na ples si bude muset ještě počkat! 🙂

aliendrone

WOW! A jak se na to osazení do mísy Její Excelence tvářila? (Se nedivím, že [asi] vztekem měnila barvy! ;) :D)

Každopádně jsi HRDINA, když si dovolíš něco takového. Nwm, nwm, jestli bych takhle riskoval, ale jsem si jistý, že ten pohled za to stojí. ;) :D :D

Doufám, že ten přehrávač máš zapojen na HODNĚ výkonný zesík a repro, protože ten HUKOT si dovedu živě představit a přehlušit ho nebude snadné. Zvláště při mísy používání, to už je vůči Její Excelenci velvyslankyni PEKLA doslova SADISMUS! I ty jeden Keplere, ty se nezdáš… ;) :D :D

Netušil jsem, že 19.11. je světový den hajzlíků, jestli bude čas, tak budu slavit, když už mám ten svátek… ;) :D :D

Schluker

Co by, vy*eru se na ni jako dycky :)

mosoj

Instaloval jsem zrcadlo dovnitř mísy abych si tam viděl. Mám ale obavy abych tam neviděl někoho jiného.

jirka F

Nepůjdu dnes vůbec na velkou.Abych toaletu neucpal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

annas: no vida! A já jsem si už skoro myslel, že jste ve frontě na vtipnou kaši nestála! 🙂

annas

Kepler,

Já spíš vtipům rozumím, ale vtipnou kaši jsem pravidelně nejedla. Jen občas. :))

Díky.

Kepler

alien: Náhodou moje Porcelánové Veličenstvo štěstím přímo rozkvetlo! Když na WC nejsem, tak samým smutkem pohasne a okamžitě, když vejdu, se rozzáří červeně, zeleně modře, žlutě… (ten nesmysl jsem koupil na e-shopu). Tu mp3 mám s peckama do uší, ať mě ta kanonáda neruší. Tak to dneska řádně oslav s ostatními hajzlíky!