Školníšprtka

Co si přát na Vánoce? (13 let)

Ahoj všem,
Potřebuji poradit co si přát na vánoce (je mi 13 let), přemýšlela jsem nad oblečením. Máte nějakou radu? Skoro vůbec nevím co…
Děkuju mockrát.

Odpovědi
quentos

Nemusíš si přát nic, není to povinnost. Nech se překvapit, rodiče vždycky něco vymyslí.

JežíšKristus

Světový mír

hapiky

Přej si lepší časy bez kornaviru.

marci1

Něco si přejí malé děti, píší dopis Ježíškovi. Ty jsi velká slečna. Neboj, rodiče něco hezkého vymyslí a hlavní dárek bude to, že se všichni ve zdraví a pohodě Vánoc, sejdete doma u stromečku. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.