Midas

Co si myslíte o takovém načasování? Je to dobré místo, kde si vyříkat nevěru?

Snoubenec zjistil, že ho snoubenka podvedla s jeho kámošem (který mu šel mimochodem za svědka), ale nic neřekl a počkal si na svatební den, kdy to přede všemi odhalil přímo uprostřed obřadu.
Už je to starší, ale objevil jsem to až teď.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fOibEyJFr14

Jaký na to máte názor? Myslíte, že by bylo lepší, kdyby si to vyříkali mezi sebou, nebo si to zasloužila za to, že ho podvedla.
Já si říkám na jednu stranu, že je to takové trapné, takhle předevšemi, ale jak jsem to video zhlédnul, tak si říkám, že je to spíš trapné hlavně jen pro ni (a její rodinu) a chlápek to vzal celkem „v pohodě“ bez dramatizování a ještě všem poděkoval, že přišli, popřál hezký zbytek dne a ať se baví.
Podle mě celkem satisfakce.

https://www.jen­zeny.cz/zabava/zjis­til-ze-ho-snoubenka-podvadi-presto-si-ale-pockal-na-svatebni-den-sledujte-co-udelal

Nejlepší odpověď
Malvína

To je z nějakého filmu. Nevypadá to jako rodinkou natočené video.
Ale k věci. Názor mám takový, že snoubenka nemela lézt do cizí postele. Ještě s kamarádem snoubence a navíc byl jako svědek. Síla 😁 Ale od svědka hodně ubohý čin. Měl o tom mlčet. Nebo mu to říct v soukromí před svatbou, aby snoubenec poznal, koho si vlastně bere. Takhle přede všemi, to je prostě zoufalé. Popravdě vůbec netuším, jak bych se chovala na místě hosta a byla u toho. Je to celé divné, trapné a vztahy to rozháže na všech stranách.

Další odpovědi
Drap

Nepřipadá mi to jako normální a z reálného života.

ElonMusk

Nejvíce zarážející mi přijde fakt, že server Jenženy.cz ten příběh vybarvuje jako skutečný příběh. To je jako kdyby na Novinkách psali „Našel starou DNA, otevřel si Jurský park!“. Že by internetové články našly své nové dno?

Jinak k situaci – je to jednak film, ale slečna si to samozřejmě zasloužila. Podvede snoubence, to je jedna věc, ale ani se k tomu před svatbou nepřizná. Pojem čistého štítu jí je zřejmě cizí. Slečna si to zasloužila, muž z toho vyšel s hrdostí – takový byl zřejmě záměr režiséra.

Kepler

Na svatebním obřadu bych s tím rozhodně nevyrukoval. Buď si to měl s partnerkou a kamarádem vyříkat předtím, anebo to neodpustit a neženit se s ní. Když mu to provedla už před svatbou, co ho asi čeká coby ženáče?

Vojta24

upřímně, je to nesmyslná nerealistická situace, nikdo nebude s vědomím nevěry organizovat svatební obřad a čekat až do té chvíle aby si to tak říkajíc s nevěsvou vyříkal před co největším davem … to je prostě nesmyl, nikdo není až taková svi*ě. Nechme stranou, že nevěrou je vinna ona, tomuto muži byste se chtěli vyhýbat co největším obloukem, protože je naprosto nemožné, aby to byl pohodový člověk. Aby toto dokázal udělat, musel by to být až neuvěřitelně chladnokrevný, vypočítavý a hlavně pomstychtivý zmetek, nikdo s kým byste se chtěli jedinkrát vidět, natož (dámy) ho pojmout za chotě.

Michálek1245

No jako nic moc. To to svatební video muselo být docela smutné, ne? :) Nebo jako já nevím. Prostě mi přijde, že já se s nevěrou nikdy nějak neumím vypořádat, myslím teď když o ní čtu. Já jsem v tomhle takového ražení, že pokud se dva lidi milují, tak si prostě nezahýbají. A už vůbec ne s jeho kamarádem a svědkem. :)

Midas

Boha, to je fuk, jestli je to film.
ElonMusk: Jinak to není překvapující, „Jenzeny“ mají vždy takové „realistické“ články.