zjentek

Co si myslíte o lidech, pro které je pojídání masa zvířat nehumánní?

Nejlepší odpověď
da ny

Nic.
Je mi to jedno, je to jejich věc/názor. Mně maso chutná.

Další odpovědi
Emefej

Pokud mi svůj názor nevnucují, tak jsou mi lhostejní. Ty militantní uřvané nesnáším.

Drap

Že to mají v hlavě trošku pomotané.

Rokio

Člověk je všežravec. Potřebuje k životu jak rostlinnou stravu, tak i maso.

Na druhou stranu si myslím, že takoví lidé jsou svým způsobem mučedníci, protože dobrovolně si poškozují svoje zdraví ve prospěch života zvířat.

Jsou to altruisté.

Kdyby byli vegetariáni všichni, tak by zvířata na tom byli lépe.

Ametyst

Že se vyrobila další “menšina”, aby se společnost ještě víc rozdělila v názorech. Jsou mi lhostejní. Ale nemusí se dělat nadřazenými, lepšími než ostatní.

aevul

Každý má právo udělat ze sebe hlupáka. A dokonce i být na to hrdý.

Pepíček 666

Nic si o nich nemyslím. Dívám se, jak za obzor zapadá Oskar.

zjentek

Ametystík, slyšelas už novou písničku? 😬

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=K3TfKs8WhTI

Celkem melodická 😃

Ametyst

Ne, tu neznám! Díky.