zjentek

Co se zpravidla stane, když zapomenu zavěsit mezinárodní tel. hovor?

Přeruší se po nějaké době třeba automaticky?

Nejlepší odpověď
cochee

Kdysi na pevných linkách se protějšku stále započítávaly impulsy, pokud se mu při tom konkrétním hovoru nějaké generovaly. Dnes na mobilech je to jedno – síť detekuje, že jedna strana zavěsí a vynutí zavěšení i u druhé strany, ať jde o hovor v rámci jedné sítě nebo dvou nebo dokonce dvou mezinárodních. Výjimku můžou tvořit takové ty „legendární“ šméčkové hovory z Ugandy apod.

Další odpovědi
Postmaster

Za blbost se platí to nevíš

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.