novakroman

Co se podle vás stane když dlouho očekávaná protiofenzíva Ukrajiny selže?

Budeme sbírat zbraně a cvičit ukrajinské vojáky na další protiofenzívu v roce 2024?

Nejlepší odpověď
Ametyst

To záleží na USA a na tom, kdo vyhraje příští prezidentské volby. Protiofenzivu hlásí hlavně masmedia. Ta vyrábějí napětí a konflikty. Ta nechtějí mír.

Další odpovědi
Pepa25

Protiofenzíva nemusí vůbec nastat. Rusko je na tom vojensky velmi špatně, potřebuje další mobilizaci, je ochotno jednat o míru. Možná Ukrajincům stačí prostě udržet situaci a Rusové začnou nabízet ústupky.

Drap

Hned se začne připravovat ofenziva další.

plebs

Záleží jak je západ podpoří je tam z šedesátí států velké množství nejlepších legionářů / včetně ze států NATA a USA / je možné že bude RF poraženo anebo UA a nepřátelské státy dostanou dárky.