dust8

Co se některým lidem nelíbí na masturbaci?

Nejlepší odpověď
klumprt

Není na to hezký pohled. Na veřejnosti to už nikdy nedělej.

Další odpovědi
autacek

Tak jak kterým, zdejší staré panny rudnou vztekem, omladina bázlivě sleduje dlaně jestli jim nechlupatí, zkušenější řeší tenisový loket, no, farář by tě asi nechal odříkat na kolenou 20× Otčenáš a 10× Zdrávas Maria, což by mohlo blokovat frontu svíčkových bab..

zjentek

Třeba špatný je, když koupíš novej Playboy a ŽÁDNÁ uvnitř není tvůj typ. Tak třeba tohle se ti na ní nemusí líbit. (;

Hell News

Podat ženě ruku.Protože nikdy nevíte,komu ho držela.Nebo kam ji strkala.A že jsme Češi,..tak jestli jí náhou nezbylo něco na rukou. Samotná masturbace je hnus největší.

Hufnágl

Že je sám.

nyjono

Že ji někdo provozuje na veřejnosti.