Hufnágl

Co říkáte na výsledky voleb do krajských zastupitelství?

Já jsem velice spokojen, a to nejsem členem žádné politické strany.

Nejlepší odpověď
Nassin

Co na tom,že vyhrálo Ano když ti co měli v jiných stranách méně hlasů,tak ovlivní zastupitelstva tím,že se semknou a Ano obejdou. Je to podraz na 604464 voličů,Pros­tě hnusárna. to mu se říkají demokratické volby?

Další odpovědi
Michaela66

ČSSD, Trikolora, SPD a komančové se dostali na propadliště dějin, kam zaslouženě patří. Vítězství STANu, ODS a Pirátů vnímám jako začátek konce pro ANO. Takže spokojenost.

elkon

Já jsem spokojen, favorit vyhrál, ale v řadě míst mu to nebude nic platné.

Pepa25

ANO posílilo jen v MS kraji, na úkor komunistů. Myslím, že to mluví za vše. Tam, kde měli největší aféry (St.Čechy, Brno), tam jim to voliči spočítali. Senátora možná nebudou mít ani jednoho.
Vítězem voleb je STAN. Rakušan také včera v Událostech rozhodně předvedl nejsympatičtější reakci na výsledky.

Emefej

Ještě nevím, zatím jsem si neprostudoval personální složení nového zastupitelstva.

Schluker

Myslim si, ze Ano v celkovem kontextu vyrazne oslabilo. Pro jejich tradicni spojence byly volby tezky propadak. Zaroven zuevme nedoslo k presunu volicu CSSD a KSCM k Ano, jak nejspise AB doufal..0

Hufnágl

Michaela66
Já slyšívám o pádu ANO už několik let…a je to marné, je to marné, je to marné…

Michaela66

Já slyšela takovou teorii, že strana, která se spřáhne s vládní stranou, tak je to pro ni jako rozsudek smrti. Bylo tomu tak u Věcí veřejných, Topky, nyní i ČSSD je na dně (absolutní propad v krajích). Pokud se z toho nevyhrabe, tak ANO tu vládu už prostě nesestaví, ať už vyhraje volby nebo ne.

Alesh

Není se čemu divit, když snad není jedinej důchodce, kterej by je nevolil.

Emefej

Alesh > já jsem důchodce a Ano jsem nikdy nevolil a nikdy volit nebudu.