Lukas27

Co říkáte na Pavla Novotného? Myslíte, že je takový opravdu, nebo to jen hraje?

Nejlepší odpověď
elkon

Chová se tak celý život, bohužel se nepotatil. Jen nechápu, že něco takového se stalo starostou. To ale také o něčem hovoří. O úrovni těch, kteří jej zvolili.

Další odpovědi
Edison

Ten člověk natropil jen škody. Chce být politikem, ale nějak nepochopil, že být politikem znamená umět druhé poslat do zadele tak, že se na tu cestu těšej. K tomu tenhle komediant nemá vlohy. Podle mě prachobyčejnej bu­ran.

anonym

Je to zrcadlo naší doby.Mnozí poukazují na buranství prezidenta a přitom jim nevadí buranství takového sprosťáka ve vlastních řadách.

Zvědavý

Mě se líbí jak vystupuje a snad takový doopravdy je. Je to opravdu samostatná jednotka a říká věci tak jak jsou, bez příkras, na plnou hubu. Doufám že ho za to nezastřelí ani neotráví :)

Ametyst

Kdyby přišel na Odpovědi.cz, jistě by jeho odpovědi nebyly posuzovány administrátorem, ale brány jako standard. Znak úpadku.

dudu

V našem kraji by ho charakterizovala slova „Je to pošuk“.

hapiky

Jenže je tu jedna jiná pravda:I buran nebo pošuk mají občas pravdu a to takovou, na kterou se jiní ani neopovažují myslet natož o ni mluvit.
Moudří říkají: Každý názor se počítá či má nějakou hodnotu.

zjentek

Jako bavič TO hrál v začátcích své kariéry. Pak přišel na to, že je TO výnosnější, když se TO nehraje, ale když JE TO OPRAVDU. A tak takový začal být doopravdy. Za TO může divák a posluchač = společnost. TO = hloupost.

Drap

Je to poděs už dost dlouhou dobu, takže to nehraje. Je to holá skutečnost.

Kryšpín

Je to elitní starosta ještě elitnější jeho voliči a také okrasa modrého ptactva, je škoda že nejsou léta po hedvábném sametu to by dotáhl ještě výše.

Edison

Hapiky, jak jsem napsal: Mít pravdu je jedna věc, umět ji odprezentovat druhá. A on je POLITIK, tak by se tak měl chovat a ne jako buran.

hapiky

Mě to připomnělo jednu skutečnost z dávnější minulosti, když dvorní šašek byl moudřejší než jeho král, či lidé kolem něj.

zjentek

Hapiky no tak pokud třeba existují moudří lidé, kteří se na některé konkrétní pravdy neopovažují myslet, natož o nich mluvit, tak by to vysvětlovalo, PROČ je na světě tak chujovo. No, a abych nevypadal blbě, tak ujasním, že pro některé na světě třeba není chujovo, ale… JÁ SI MYSLÍM, že by mohlo být MNOHEM LÍP! Vlastně si to nemyslím, spíše si to UMÍM PŘEDSTAVIT! (; …Stačilo by, kdyby MOUDRÝM nebylo stydno za každou jejich chujovinu a jak by bylo rázem hezky! (;

hapiky

Jo. Četl jsem někde, že všechny telefonní hovory politiků by měli být zveřejněné někde na internetu. To by potom nemuselo být ani na světě chujovo.