bauerlukin

Co pomáhá na komáří štípance kromě Fenistilu?

Dobrý den, jelikož je víkend tak lékárny nemají otevřeno a jsem opravdu fest podobany.. díky předem

Odpovědi
marci1

Na komáří štípnutí se dá použít citron nebo cibule. Rozkroj je napůl a potři štípanec. Dá se použít i kostka ledu. 🙂

Emefej

Celý život mi na komáří píchnutí pomáhá naslinění. Ještě nikdy jsem nebyl tak zle poštípaný, abych kvůli tomu musel běžet do lékárny.

da ny

Mně:
https://www.drmax­.cz/max-tea-tree-oil-10-ml?ppcbee-adtext-variant=Ad%20tex­t%20generator%20%231&ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=Sklik-PPCBEE-%20Krasa%20a%20pe­ce&utm_conten­t=50099364%20%7C%20Kra­sa%20a%20pece%20%3E%20K­osmetika%20%3E%20P­let%20%7C%20Dr­.Max%20Tea%20Tre­e%20Oil%2010%20ml­&utm_term=tea%20tre­e%20oil
https://www.drmax­.cz/psilo-balsam
v nouzi cibule.
Lékárny v každém okresním městě v supermarketu nebo u něj mají otevřeno
i o víkendu. A ne 1.

quentos

Ocet, nejlépe jablečný, ale lze použít i obyčejný.

cochee

V poslední době, nemaje nic jiného po ruce, jsem to natřel Alpou, ve které máti luhuje hřebíček. Kupodivu se to celkem zklidnilo. Možná, že čistá Alpa by odvedla tutéž službu, ale nebyla po ruce. A jinak bych na to asi fouknul Panthenolový spray (pěnu proti spálení od sluníčka).