doktorwho

Co nastává po pádu vlády?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Obvykle předčasné volby, ale není to okamžitě pravidlem. Prezident může jmenovat jiného člověka do funkce předsedy vlády, a to na stejném půdorysu. Možností je také úřednická vláda.

Další odpovědi
aliendrone

Smích, jásot, pláč – kdo ví, záleží na konkrétní osobě. ;) :)

Na politické scéně následuje vláda v demisi.
Fajn, že se zajímáš. Kreténů. kteří vědí kulový a přesto se mohou „utleskat“/„u­nadávat“ je TOLIK, že bychom je mohli vyvážet pod cenou a i tak vydělat balík. ;) :D :D

paul1

Radost v táboře opozice

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.