dust8

Co kromě klíčů nosíte na klíčence?

Nejlepší odpověď
quentos

Na klíčích od bytu: plyšovou žábu a gumovou imitaci scrabblového kamene X.
Na klíčích od pracoviště: obrázek v plexiskle s motivem londýnské telefonní budky.

Další odpovědi
Kepler

Pětikorunovou minci v plastovém držáčku do nákupních vozíků a miniaturní LED svítilnu.

marci1

Čip k otevření domu. 🙂

Mp2

Mám je na velmi silném velkém kroužku..
Na něm mám čip na dveře..

Ale hlavně KARABINU.. Abych si mohl klíče nékam připnout, pokud je nechci někam pokládat nebo pokud mám plné ruce a nechci je lovit v kapse

Cecilka1998

Chleba s kuřecím masem.

aliendrone

Jak kdy. Jako Mp2 mám karabinu, ke které jsou VŽDY připnuté kroužky s klíči a vstupní tokeny. (jakkoliv se jejich skladba dle potřeb mění). K tomu se střídá víceméně také dle potřeby jiné příslušenství (LED světélko, korkovrt, minisviňáček [metr] aj.), každopádně již nenosím přívěšek na mince jako Kepler, neboť jsem aliendrone šikovný a naučil se pomocí klíčů „hacknout“ naprostou většinu nákupních vozíků (až na jediný typ, který už dnes ani není k vidění). Má to MNOHÉ výhody, doporučuji! ;) :D :D

zjentek

Z klíče od auťáku visí přívěšek McLaren, proč?

zjentek

Aliene, tak to seš ty, kdo bordelí s těma vozejkama na parkovištích před superhyper?

aliendrone

Měl bych se na rovinu přiznat, ale víš co? Bez mučení to nepůjde, protože jsem v mládí s nadávkamií trestuhodně opovrhl možností získat „Fučíkův odznak“ a nyní již tato možnost není, tak to zkusím alespoň takhle. ;) :D :D