dust8

Co KONKRÉTNĚ mutuje Covid 19?

Odpovědi
quentos

Covid-19 je nemoc, ta nemutuje. Natož aby „ji něco mutovalo“. Mutuje virus a ten mutuje sám.

aliendrone

Jsi už DOST velký na to, abys věděl, že vše je v pohodě, dokud na scénu nevstoupí ŽENSKÁ. V tomto případě se jmenuje TERMODYNAMIKA, přesněji její pomocnice ENTROPIE. A právě v důsledku jejích nekalých piklů a rejdů virus mutuje. (viz „zákony termodynamiky“)

A kdyby jen to. Tzv. „zub času“ je očividná ženská propaganda, kdy se snaží svalit na chlapy (jakože TEN zub) příčinu toho, že se věci nakonec pokazí, ale NEVĚŘ tomu, je to TA entropie. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.