zjentek

Co když se v příštím životě zrodím jako koza a lidé mě ještě mladou snědí?

Odpovědi
marci1

Tak budeš mladá snězená koza. 🙂
Někteří „otrlí“ lidé jedí kozinu, zejména kůzlečí maso. Já ne. Upozorňuji tě, že budeš velmi sm.dět! 🙂

Viktorie II.

No, jako mladou kozičku tě muslimové vojedou a potom sežerou.

cappuccino

Kdyz budes hezka koza a budes si pestovat bradku, mozna te hned nesnedi a nechaji si te i na dojeni mleka!! Nesmis holt moc becet, abys jim nesla na nervy!!
A proc vlastne nechces byt kozel??:)

M i r e k

Vypadá to, že pokud v příštím životě budeš zvíře, pak moc nezáleží, kdy a jak zemřeš. Pravděpodobně i v dalším životě budeš zvíře, je jen malá šance se vrátit mezi lidi. A být zvířetem není žádná výhra, mají těžký život a malou šanci opustit bludný kruh smrti a zrození. Proto je dobré využít příležitost, že jsi člověk, a udělat něco pro svoje vysvobození.

zjentek

Viktorko, tohle utrpení světa mně taky vadí, i když jsem chlap 🤷‍♂️