Rokio

Co jste dostali k Vánocům? Jste spokojení s dárky?

Měli jste bohatého Ježíška? Měli jste radost nad dárky, které jste obdrželi? Byla vaše rodina a přátelé nadšená z dárků, které jste jí dali?

Nejlepší odpověď
quentos

Tradičně knihy a vstupenku na zdejší jazzový festival. Ano, jsem. Nemusím mít „bohatého“ ježíška, stačí mi užívat si atmosféru. Maminka byla zjevně taky spokojená a sestra snad bude zítra taky (teprve přijede, budem to slavit nadvakrát).

Další odpovědi
Rocker

Dostal jsem kvalitní outdoorové boty a vstupenku na koncert Rogera Waterse.Radost z dárků mám,ostatní ze svých dárků taky.

Malvína

Nádhernou sadu kvalitních nožů, dostatečné zásoby tuňáka, oblíbený parfém, vánoční pyžamo, vánoční dekorace, vánoční hrnek (vánoční nadšenec, no 😉 ), hodně! knih, 2 kg vynikající šunky, lahodné klobásky z Maďarska, několik dek (taky úchylka), sada do koupelny, sůl do vany, tričko vyrobené na zakázku s nápisem jedné z mých vášní, takové ty tlusté ponožko-papuče, šungitovou destičku, náramek, krásné andílky z korálků, supr meloun doposud neobjevené odrůdy (melouny mám moc ráda). Letos jsem koukala jak puk, naprosto vše mi udělalo ohromnou radost. Ta největší je ale z poslechu společného smíchu. 🙂 To nepřekoná nic! Zítra jedeme další kolo u zbytku rodiny. Večer to zakončíme společným bowlingem. Co se týká dárků ode mě, prý jsem klasicky zabodovala. Mám dobrej čuch na to, co kdo chce nebo potřebuje 😉

jirka F

Ano, táta byl nadšený z dárků, které jsem mu dal. A já jsem byl také potěšen jeho dárky. Jinak se mně tato otázka zdá trochu jako vlezlá.

paul1

Byl jsem spokojen, mezi dárky mne nejvíce potěšil holicí strojek na chlupy v nose. Myslím, že spokojeni byli všichni.

da ny

Ano, a dárky jsem spokojena. Jako vždy něco pro potěšení, něco k užitku.
Mé Vánoce jsou o něčem jiném..... stačil by jeden symbolický dáreček ;D