dust8

Co je to „validní email“ či „validní emailová schránka“?

Nejlepší odpověď
Dochy

validní email – obvykle adresa která projde základním testem na formu emailové adresy v nějakém formuláři (něco@něco.něco, nejsem si jist zda může být i něco@něco, v každém případě vše s platnými znaky pro e-mail)

Že je ta schránka funkční se pak zpravidla ověřuje ještě odesláním potvrzovacího e-mailu.

(aby se někdo nechytl… těch jmen oddělených tečkama může na obou stranách od zavináče být víc)

Další odpovědi
quentos

Platný. (V tomto kontextu existující a funkční).

Avatar77

Nevim

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.