Nassin

Co je nejdůležitější? Láska, nebo pravda?

Co je nejdůležitější, láska nebo pravda?

Nejlepší odpověď
Mirek Darvas

Láska nebo pravda, pokud máš svou přítelkyni která tě miluje tak by chtěla vždy pravdu musíš být upřímný a né lhát

Další odpovědi
annas

Dnes už několikátá vaše chybně formulovaná otázka. Není možné odpovědět jednoznačně.¨ Není správné zatracovat češtinu, jak jste několikrát napsal.

Bohužel, vaše myšlenky číst neumím, stejně vám na odpovědi nezáleží.,

  1. Srovnání – patří 2. stupeň. důležitější láska, nebo pravda? Chybí kdy či kde ale dá se říct, že . někdy vyhrává srdce (láska) nad rozumem (pravdou), jindy to může být naopak.
  2. Nejdůležitější – 3. stupeň, takže kde, v čem atd. Ve společnosti, mezi přáteli , v manželství, třeba ve vládě atd.

Za nejdůležitější považuji život prožitý ve zdraví, v lásce i pravdě.

U soudu je nejdůležitější láska, nebo pravda?

Která láska je nejdůležitější? Láska záliba, láska platonická, předstíraná, láska k penězům, partnerská atd.

Stejně pravda je subjektivní, objektivní, relativní, poslepovaná atd.

Láska vychází z pravdy. V partnerství je důležitá pravda i láska.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Nejdůležitější je sex a strava a ne tam nějaké teorie či relativity. Stejně tak je důležitější třeba dokázat vyběhnout kopec, než znát 20 způsobů, jak ho vyběhnout. A i proto můžeš bejt na tomto serveru zmatenej jako želva!

Ametyst

Mně se otázka líbí, protože mám možnost volby: v tomto případě odpovím Láska. Bez lásky by neexistoval svět. Pravdu chápu víc jako hledání, jako cestu.

annas

Skutečná láska vychází z pravdy, nebo ze lži?

tak, jak existuje pravda subjektivní, objekivní, relativní atd., tak existuje i láska k penězům, láska záliba, láska romantická platonická, duševní atd.

U soudu vítězí láska?

da ny

Dovolím si přidat odpověď v diskusi.
Na otázku, tak, jak je položena, odpovídám: L Á S K A.
Ta partnerská je jen jedna z možných lásek (ano, tam může lež vše zničit). .
Láska je všude kolem nás. Pravda, nebývá jen jedna (každý má tu svou)…

autacek

Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí, to je základ.