CTTON

Co bych měl dělat, pokud mi sestra ukradla klíče?

Byl sem v obchodě v Kauflandu (chodím nakupovat pozdě Večer.), pak sem přišel domů dal sem si klíče na botník (bydlím odděleně od rodičů.), a pak sem ráno si chtěl jít vyzvednout do lekárny prášky (na štítnou žlázu.), vzal sem si bundu a všiml sem si že tam žádné klíče nejsou, takže ani nemůžu ven ale vím na 100% že Klíče sem tam měl, a nikam jinam sem je nedával, pro jistotu sem se pdoíval po bytě, ale vím že na 100% sem je dal na botník. Dá se něco dělat případně co dělat?

Nejlepší odpověď
autacek

Vezmi si náhradní a když se ty původní v dohledné době nenajdou, vyměň zámky.

Další odpovědi
quentos

Nic, je to osud. Vrátilo se ti podvodné jednání na Odpovědích – zakládání multiprofilů a bodování sebe sama.

ivzez

Ale, ale → při krádeži jste nikoho nechytil a klidně z krádeže osočíte vlastní sestru?
Mnohem pravděpodobnější je, že jste klíče odložil někam jinam.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

CTTON

autacek – problém je že nahrádní nemám.. :/

autacek

Zavolej sestře na mobil a domluv se s ní, případně se domluv s někým kdo klíče má, aby sis je od něj půjčil a případně si udělal náhradní, nebo rovnou vyměnil zámek…