Lgee

Co byste si myslel o klukovi ve třídě, který moc nekomunikuje a občas má sklopenou hlavu?

Pokud by ve třidě byl nějaký kluk, který moc nekomunikuje, občas má sklopenou hlavu, přišel by vám odpudivý a už byste s nim nechteli mit nic spolecneho?

Nejlepší odpověď
paul1

Pokud moc nekomunikuje a má sklopenou hlavu, je to asi introvert anebo má možná nějaké problémy se kterými si neví rady. Určitě by ve mně nevbuzoval z tohoto důvodu negativní pocity. Možná by bylo lepší se snažit si s ním promluvit.

Další odpovědi
JežíšKristus

Zdá se mi, že sis odpověděl sám. Jen jsi neřekl, proč s ním nechceš mít nic společného, co ti provedl?

elkon

Nic, každý nemusí hned jásat a skákat po stole.

Správce Ohně

Pokud si myslis, ze te nikdo nevidi, jak si lestis pri hodine bambus, tak se pletes hochu.