jirka F

Co bude, až odejde Rokio do věčných lovišť?

Co budeme dělat?

Viktorie II. Podle mně pochází z kmene chykariu.

Odpovědi
Viktorie II.

Z kterého indiánského kmene je? Aby ho Manitou neposlal zpátky na Zem.

Rokio

Převtělí se do jiného člověka po smrti a bude zde působit zas.

osratykolik

Sice nevím, ale zrovna včera jsem četl zajímavou vědeckou studii v odborném časopise PLoS Biology. Pozorovali otrávené červy a zjistili, že po smrti se jejich buňky navzájem informují o tom, že tělo už není naživu čímž se urychlí rozpad vazeb mezi buňkami a dojde k ještě rychlejšímu zániku organismu. Následně zkoumáním zjistili přesné cesty „jimiž se šíří smrt“ a poté zablokovali na těchto „cestách“ přenašeče těchto informací – stalo se něco neuvěřitelného – otrávený červ žil dál, protože zbytek těla nedostal informaci, že umírá. Velkou zajímavostí je, že to nefungovalo u červů s vysokým věkem – jako by tam měla příroda obranný mechanismus, která v organismu „změní cestu smrti“ pokud jsou v něm příliš staré buňky.

Viktorie II.

Rokio, doufám, že se nepřevtělíš do mé tělesné schránky.😁

led

Viktorie, nemajte strach. Je to možné len za predpokladu, že predchádzajúci nájomník už svoju telesnú schránku opustil a nezanechal ju v zmysle „telo má ísť do hrobu zhuntovaný“. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wVc6cViV­jkI
A