lukas1912

Necháváte si vyčistit komín? Kolik vás to ročně stojí?

nechavate si vičistit konim a kolik vas to ročně stoji

Původn příliš krátká otázka
čištěni kominu?

Odpovědi
Drap

ne

Plynový kotel mám bez komínu a komín na tuhá paliva si čistím sám. Dříve, když jsem topil pouze dřevem a uhlím, tak jsem ho nechával čistit kominíkem dvakrát až 4× každý rok. V současnosti u nás samotné čištění komínu stojí cca 200–300 kč.

jirka F

ano

kristýnary

ano

Dobrý den, my si také necháváme každý rok po zimě čistit komín. Nezáleží na tom, z čeho je komín vyrobený, veškeré komínové sestavy by se měly nechávat čistit. Pak se lidé nesmí divit, že je tolik požárů, když nedodržují čištění komínů. My jsme si koupili kvalitní komín z https://www.komin-levne.cz/ a stejně ho necháváme každý rok čistit.