Kryšpín

Čím nás obohatí přistěhovalci nebo utečenci z Afriky a Asie?

EU bude rozdělovat pro jednotlivé státy vynikající ministr Rakušan již podepsal, jenom vzpurné Maďarsko a Polsko má připomínky.
Četl jsem názor experta, kde má názor že budeme obohaceni o kulturu a další, ovšem nijak to nerozvedl do detailů.

Nejlepší odpověď
elkon

Myslím si, že naše kultura je tak široká a historicky bohatá, že nemá potřebu obohacování a zkreslování asijskými a africkými manýrami.
Navíc ti lidé svým způsobem života se zde těžko přizpůsobí. Oni jdou někam a vůbec nemají představu jak to v Evropě „chodí“. A ještě k tomu hrozí zavlečení různých nemocí, s kterými bude zbytečně problém.

Další odpovědi
Drap

Budeme ivit ještě více lidí, kromě toho mohou přinest celou řadu zdravotních problém, které zatím nemáme, zvýší se trestná činnost atd. Bude to stejné, jako v ostatních státech. Německo, Francie, Anglie a další.

WordPress

Vysvětíme utečencům že v Německu se budou mít líp a bude od nich klid

Rocker

Podívej se,co se momentálně děje ve Francii,tam už jsou obohacení🤔

Pepa25

„Obohacování“ jsou jen hloupé řeči odpůrců odpůrců imigrace.
Přistěhovalce potřebujeme, aby měl kdo utírat nemohoucím důchodcům zadky.

Samtibalfars

Proč by nás měli obohatit? Spíše čím je obohatíme my protože oni neuznají naše zvyky. Dělají tady jen bordel protože se nikdo je nesnaží se obohat a říct jim co můžou získat když se naučí žít jako Evropan.

Kryšpín

Tak na př. Vietnamci pracovití prodávají levné zboží i když sem tam pěstují šňaps a v roce 2015 propašovali 800 kg drog do Austrálie za dvě miliardy, za pomocí FBI byla tato pracovitost tří šéfů rákosníků ukončena.