zjentek

Čím a jak se tak stane, že prezident celý jedný země nemusí mít VŮBEC ŽÁDNOU důstojnost?

Je to chybou či omylem ve výchově podobnýho chlapečka, anebo mu za to může úplně někdo jiný později? Jakože viníky jsou třeba různí občané, nesoucí zodpovědnost za fakt, že se prezidementem stal, zatímco výchova s tím nemá co dělat, bo jej sudičky třeba jen ne a ne udržet dále od veřejnýho žibota?

No to snad jedině homosexuál vychcaný jako díra do sněha za sebe nasadí do křesla úplnýho dementa a búra, bo ví, že jedině takto vynikne, respektive že tímto způsobem jeho óčeň ťoplá zvězda mezi prostými občany nikdy nezanikne… to si myslím já, zjentek… a z jeho dnešního proslovu mám virózu ještě když toto píšu. Děkuji. I panu prezidentu.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Já nevím, že se někdo může divit: Miloš Zeman byl hulvátský od té doby, co je ve vrcholné politice. To snad lidi čekali, že se ve stáří změní, proboha? Mají ho brát takového, jaký je a vždycky byl.

Další odpovědi
Nassin

A ti, kteří ho neustále uráží mají důstojnost?

Speed77

Stručně řečeno demokratickou republikou. Tam je to hodně možné a dokonce pravděpodobné. Stačí ho zvolit. ;) Nějaká důstojnost, prosímtě…
Stačí vysokoškolsý titul a už jen dobře investovanou kampaň. Pak tou volenou hlavou státu může být kdokoli, kdo splní ty jednoduché podmínky.

Kepler

Prezident? Spíše prasedement. Prasátka mám mnohem radši.

plebs

Podle mého názoru má všechny 100% informace president anebo nemá, zatím pro veřejnost je to tajné proto až rozhodne soud pokud bude rozsudek veřejný tak lze provést závěr.
Na ČTK dne 25 proběhla krátká zpráva, zásluhou novinářů z Belli a Reflexu vypátráno v Evropě a u digitální paměti u Ruských tajných služeb.
Zaslána SMS pro pana Babiše a Hamáčka neodpovězeno, na tel. hovor sděleno pokud kauzu nezvěřejní provedou to novináři.

dudu

Paní Tománková není žádný začátečník, tudíž si měla být vědoma platnosti rčení, že starého psa novým kouskům nenaučíš. Kromě toho zvolila resp. použila špatnou taktiku a rétoriku. Její způsob vyžadování odpovědi by popudil i mnohem méně dominantní jedince. S drobnými výhradami reakci pana prezidenta chápu a schvaluji s dovětkem, že dotyčná dostala to o co si koledovala.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Nassin: Pokud ho někdo uráží tak ať si to vyříká s ním. Snad nemusí být sprostý na všechny.

Nassin

President ale není na všechny sprostý.

Dochy

Dobře. S kým jedná slušně? Nějak mám pocit, že pouze s těmi co vedou státy poněkud silnější než jsme mi, nebo alespoň podobné a pak s těmi co mu stále přikyvují. Vynechal jsem někoho? Vždyť i s vrcholnými představiteli naší politiky vytírá podlahu. Pamatuješ tu veřejnou frašku se Sobotkou? Jak ho odháněl holí? Urážky víceméně všech novinářů (netvrdím, že část z nich by si to nezasloužila, ale co ten zbytek?) Do toho jed na všechny strany a neschopnost se omluvit za chybu/omyl… Ministerstvo financí se musí omlouvat za to, že Zeman nepravdivě nařkl novináře??? Jen další ostudná fraška.

zjentek

Nassin, oko za oko, zub za zub. Jediný svatý princip, který od nepaměti fungoval, funguje, bude fungovat a nenahrává bohatým k ještě většímu bohatství a naopak.

zjentek

Já vím lidi… jenže ryba páchne od hlavy postupně celá a to se bojím, že je fakt. A čím déle celý proces trvá…