Párkus

Poradíte, jak je možné vyřešit pospaný problém, pokud by k němu došlo?

zdravím, chtěl bych se dozvědět jednu věc, mám zadlužené rodiče a moje adresa trvalého pobytu je stále u nich, i když bydlím již sám. Co když nastane situace, kdy rodiče nezaplatí nájemné a vznikne tak dluh u bytu, ve kterým oficiálně bydlím. Jsem i já povinen platit tento dluh nebo se tento problém týká pouze osob, které jsou uvedeny v smlouvě jako nájemníci bytu(rodiče)?

Původní neotázka
chtěl bych se dozvědět jednu věc, mám zadlužené rodiče a moje adresa trvalého pobytu je stále u nich, i když b

Odpovědi
Drap

Odpovídá ten, kdo má byt pronajatý. Pokud rodičům dáváš na nájem, posílej to alespoň přes účet pro případné dokazování,

cechacek

Bydlím sám u rodičů, nebo mimo, pokud se nelze odhlásit, tak v případě exekuce je zapotřebí podat vylučovací žalobu