Malvína

Chodíte rádi naboso?

Je to zdravé a pohodlné. Chodím jen na zahradě, po městě bych si netroufla. Kdekdo tam hodí šavli nebo se po zemi válí střepy a další podobný nebezpečný materiál.

Nejlepší odpověď
Kepler

Docela ano, zejména v písku na pláži. Jednou dobou jsem tak chodil i doma, ale když jsem viděl, jaký se tím nadělá bordel, tak jsem od toho rychle upustil.

Další odpovědi
marci1

Chodím. Nejlépe po trávě. V současných „tropech“ by na beton (ne po městě) ani šlápnou nešlo. Au! 🙂

aliendrone

Ani ne, jen doma. Popřípadě tam, kde je to jaksi nutností – u bazénu, pláž (a STEJNĚ mám/nosím na pláži takové „gumové žabky“ se tomu myslím říká, které sundám až těsně u vody). Jak moc zdravé je chození naboso nwm, ale píší to všude jednak, druhak to má i logiku. Jenže mám prostě citlivá chodila nebo co a chodit po těch kamíncích (zvláště když jsou OSTRÉ) mi nepřijde jako bohviečo. :)

Rokio

Nerad chodím naboso. Naboso chodím jen na koupališti, při mytí a na pláži.

paul1

Občas chodím po zahradě. Po ranní rose ne, nechce se mi tak brzy vstávat.

quentos

Ano, od jisté doby s výjimkou zimy pravidelně před spaním alespoň čtvrthodinu (po přírodním povrchu). Zlepšuje to kvalitu spánku.

Smack

Po hřišti výborný.

Drap

Naboso chodím v sandálech a v pantoflích. Bosý chodím rád, v městě to ale nepraktikuji. V přírodě ano. Při troše cviku se lze i po lese pohybovat s přehledem bez bot. Miluji chodit bos v ranní rose.

elkon

Nikdy. I z hygienických důvodů. Samozřejmě se to netýká pláží u moře.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.