Lurius

Čeho si dnešní mladý holky umí vážit?

Nejlepší odpověď
Sjømann

Mladé ženy, holky jsou dnes silně ovlivněny liberální ideologií zvaný progresivismus. Je jim vštěpováno, že jsou omezovány, drženy v poutech současného systému, a že se musí vzepřít prostřednictvím změn, v krajním případě i revoluce. Inteligentní, rozumná žena se nad tím pousměje, neskočí jim na to, jenže je to težké, když každé druhé liberální médium píše o tom, jak jsou muži hrozní, jak jsou odpovědní za nespravedlivý systém, který je prý nastavený ryze pro ně. Nesmysl.

I to je důvod, proč si dnes mladá generace žen více nárokuje, dovoluje, odhazuje respekt, posiluje misandrii, svůj vliv **na úkor **mužů.

Feminismus dnešního typu je boj proti mužství, jeho degradací – i proto liberální elity podporují inkluzi, muže v domácnosti, menšiny apod, neboť chtějí vyvinout větší tlak na muže, kteří nakonec musí podlehnout a přizpůsobit se novému woke liberálnímu trendu spějící k plížívé tyranii. Klasický liberalismus s tím nemá moc co společného.

Pusť si film Sexmise, možná v tom najdeš jisté podobenství a signály, čeho chtějí feministky dosáhnout.

Další odpovědi
zjentek

Tak já nevím, třeba úspor vychytralců? Bez pr*ele… Anebo úspor starších džentlmenů?

Budou si vážit všeho, co je posune někam „dále“. Kde to je, nikdo z chlapů neví, ale… Může to být třeba pitomá uniforma. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Copak, nedostals dnes (velikonoční pondělí) zmalovaný vajca?

Rokio

Určitě intelektu u mužských protějšků a schopnosti je hmotně zabezpečit. Určitě ocení i smysl pro humor.

Lurius

Příspěvek smazán administrátorem.

Lurius

Příspěvek smazán administrátorem.