Kryšpín

Bylo by vhodné, či nikoliv postavit na pamětˇ pandemie Netopýr sloup?

Až se zmírní nebo odejde koronavirus zpět do Číny na památku budoucím generacím.

Nejlepší odpověď
quentos

Nerozmím řeči tvého kmene.
Ty mluvit jako černý massa Bob, co trhat bavlnu.

Další odpovědi
Drap

Nebylo. Je to nesmysl

zjentek

Jde o dočasně spící prokletí faraonů, žádný nepopýr za něj nemůže. Problém je v naší nenasytnosti a taky v tom, že tatarák je hovadem považován za jakousi manu a i Čang nebo Li rádi nedovařené. Neměli jsme se vůbec vměšovat do jeskyní s jejich hrobkami, minulost měla v klidu spát, protože… je to tak zřejmé… bude-li se člověk vrtat ve své minulosti, může tím ovlivnit VLASTNÍ BUDOUCNOST. Proto je taky lepší nic známého se neučit, ale DENNĚ přemýšlet O NOVÉM, byť (a právě proto) i nový zákon je zítra starý… Samozřejmě jde jen o názor, ale… CO MY VÍME???

gumiczud

To jako vážně? Nevidím důvod stavět nějaký „Netopýr sloup“.

elkon

Doma si postav třeba trojzubec.

dubraro

Stavíme snad každým rokem Chřipka sloup?