Kryšpín

Bylo by prospěšné řádně omladit vládu, parlament i senát, či nikoliv?

Staří, kteří pamatují normalizaci neboli přechod k socialismu, budou nadále trvat na sociálním cítění –dary pro nemakačenky apod., mladší, kteří částečně pamatují dětství v normalizaci, mají ve správném kapitalismu také guláš.
Příště volit mladé 20–25 max. do třiceti let, kteří již nejsou poznamenáni minulostí.

Nejlepší odpověď
Drap

Nebylo. Nastal by ještě větší chaos.

Další odpovědi
elkon

Omladit v tvém duchu je nesmysl. Vyměnit ale celou vládu ano. Je však potřeba, aby to byli lidé zkušení. Dvacetiletý „fracek“ neví sám nic o životě, natož aby dokázal řídit stát. Jak vidím, ty sám znáš „kulový“, protože zde žádný přechod ke komunismu nikdy nebyl. Byl to socialismus. A k tomu sociálnímu cítění, např. Okamura také není žádný mladík a přesto by dávky různým povalečům zatrhnul.

Filip84

Do senátu to ani nejde, tam je minimální věk a soudruh státní president nemůže mít patnáct. 🙄

Ne, nepomohlo by to ničemu, protože jestli tam sedí Petr, cvičená opice, kůň nebo Jára Poďobanec, je dokonale nepodstatné – nic podstatného se tím nezmění.

quentos

Další tvůj blábol.

Themeansar

Zvolen by byl jenom ten do vlády, kdo uběhne maraton 42 kilometrů za 3 hodiny, běželo by se na stadionu v kruhu to znamená rychlost 14 kilometrů za hodnu po tři hodiny, pochopitelně by zde po závodu byli testy na doping.

Kryšpín

Filip84 to není soudruh to je napravený soudruh který v pravý čas zahodil rudou knížku

Filip84

Kryšpín: Já souhlasím, že není soudruh jako soudruh, jo, není, nebyl a není každý komunista všivák, nebo svině, to by byla demagogie v tom to tvrdit.

Ale: jednou soudruh, navždy soudruh! To není nic ve zlém, říkám, klidně může být, že to byl „věřící“ komunista, myslel to dobře (oni lidi, co myslí, jsou nejnebezpečnější! 😅). Ale soudruh to je, na věky věků, amen. To nezmění!

Kryšpín

Elkon Ústava 1960 mimo jiné.
Přecházíme k budování nové společnosti a shromažďujeme síly pro přechod ke komunismu. Poslanci Parlamentu ČSSR se shodli, že se tak stane asi za 15 let.