zjentek

Byl v Číně již spuštěn dlouho připravovaný systém společenského (sociálního) kreditu?

Spuštění bylo původně plánováno na rok 2020, ovšem byly snad potíže, stále něco neodpovídalo především představě Sorose (to víte, Čína), byl proti, přestože podobný „kredit obyvatel“ běžně funguje v USA kde je již dávno zavedený jeden a tentýž „kredit“ jak pro legály tak pro ilegály. Princip je jednoduchý, špatný kredit = špatný život dle vzorce „žij poslušně a budeš se mít… prostě budeš s námi výt.“ V opačném případě si své vlasti nepřej. Děkuju.

Odpovědi
elkon

K čemu ti ty zbytečnosti jsou? Zase se jen předvádíš.

hard work

Netuším, ale myslím, že něco takového probíhá postupně. Bylo by naivní si myslet, že to spustí celé ze dne na den. Určitě už probíhaly minimálně zkušební verze a pořád to nadále upravují a zdokonalují, aby jak se v totalitě sluší a patří byla kontrola úplná a co největší. Minimálně kamery mají pokud vím na každém rohu, které mají sofistikovanou AI sloužící k totálnímu sběru dat a analýze. Někde jsem myslím četl, že to instalují i na WC

wolstryt

Tady máš relevantní informace od člověka, který v Číně žije už 15 let https://youtu­.be/1VSSeo-J4_o?t=9

Ametyst

Hard work: Zkušební verze pro nás: V západním světě se spustily covid-pasy. To byl takový trenažér pro sociální kredity. Diskriminace neočkovaných = neposlušných, nekontrolovaných.

zjentek

Hardwork, ano v současné době jde o zhruba 500 mil. kamer a trend stále stoupá pořádek musí být.

zjentek

Elkon jsem Tikkund olam a svým zájmem průběžně de facto kontroluji opravu světa… Zda již byla nastolena sociální spravedlnost neboli nastolení božských vlastností všem po celém světě!

zjentek

Elkone jde o základní principy vývoje světa kterého jsi účasten stejně jako i ostatní. Nebo jsi snad někde pod zámkem?

zjentek

Nechceš- li v životě skončit zle, doporučuji sestěhování na východ houfně se svou širší rodinou.