Savier

Byl Karel IV. Lucemburský nejlepší vládce naší země v historii?

Nebo to byl Havel?

Odpovědi
Disraeli

Byl rozhodně jeden z nejlepších, ale našel bych (za sebe) pár ještě lepších.

Ale s tím Havlem ses asi potento, ne? 😅😅😅😅😅 Za jedno JEN prezident (natož vládce), za druhé žádná sláva. Jinak žádný z prezidentů (ani premiérů) nestojí za zmínku.
😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣­🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣­🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣­🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Rokio

Nejlepší asi ne, ale byl skoro nejlepší.

elkon

Havel byl podprůměrný spisovatel, šašek a opilec, protlačovaný kamarády ze západu.

Savier

Disraeli: Chtěl jsem jen trošinku píchnout do vosího hnízda 😁😂