Byl by pro vás přijatelnější premiér z ČSSD, nebo premiér z ODS?

Hypoteticky.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Premiér z ODS

Pokud si mám vybrat mezi Hamáčkem a Fialou, tak Fiala. Jinak jsem neměl problém s celou řadou premiérů z ČSSD (třeba Špidla) i ODS (Topolánek). Záleží na konkrétních lidech. Ale skoro vše lepší než Babiš …

Další odpovědi
Drap

Jiná myšlenka...

Vzhledem k tvému všestrannému přehledu a všeobecné moudrosti bys byl nejlepším premiérem jistě ty.

paul1

Jiná myšlenka...

Chtělo by to už nějakou „novou krev“, nějakého neokoukaného politika, nebo političku. A už je načase, aby to byla žena

zjentek

Jiná myšlenka...

Něco mezi, tak jako je za všechny třeba pan Babiš.

Hufnágl

Jiná myšlenka...

Toho, kdo vyhraje volby. Předsedu vlády jmenuje prezident na základě výsledků voleb. Ti dva, které jmenuješ napáchali více škody než užitku a běda mužům, kterým vládne žena.

mosoj

Jiná myšlenka...

ODS už ukázala co umí a hlavně jak to s lidmi myslí.

Kepler

Jiná myšlenka...

souhlas s Paulem

Dochy

Jiná myšlenka...

Je mi fuk ze které strany bude, jen aby byl konečně někdo rozumný a politicky silný (jestli se tedy tyhle požadavky vzájemně nevylučují…)

GM

Jiná myšlenka...

Všechno jen ne ODS…

led

Jiná myšlenka...

Viac než príslušnosť k politickej strane je dôležitá schopnosť riadiť štát ako premiér, robiť nielen populárne opatrenia a byť schopný presadiť aj nepopulárne opatrenia, pokiaľ je to v záujme štátu a jeho občanov. Nebojí sa priznať si chybu.

elkon

Jiná myšlenka...

Mě to vyhovuje jak to je.

metro

Premiér z ČSSD

Michaela66

Premiér z ODS

Zajímavé, že otázka směřuje na volbu A nebo B, ale většina odpovídá C – to dává logiku.
Jinak jistě ODS. ČSSD se ukázala jako loutka Bureše a komunistů, takže asi tak.

aliendrone

Jiná myšlenka...

Těžká volba, to je jako vybrat si mezi kopancem do tlamy zleva nebo zprava. Já už jich schytal, ale nějak jsem si na to pořád nezvykl, prostě se mi ty možnosti NELÍBÍ. Bohužel systém nezměním (doba ještě není zralá na změnu), ale v podstatě se dá říci, že čím neschopnější a zkorumpovanější politik to bude, tím LÉPE (v konečném důsledku pochopitelně). :)

aliendrone

paul1, Kepler>>> Palec za udržení mužského entuziasmu, ale ruku na srdce – něco už o političkách vím (tady v Práglu jsem měli na magistrátu Krdnufrndu a na trojce byla starostku Chujová. Mít tuhle zkušenost, MOŽNÁ by byla vaše přání poněkud střízlivější. ;) :D:D

anonym

Pepa25: Osobně jsem si vážil i pana Sobotky. Ale ano, ve srovnání s Babišem byli všichni lepší.

Mc Merkurion

… se mi zdá, že si to tady někdo plete s politickým diskuzním fórem …

anonym

Já si myslím, že jen zdá.

anonym

Drap: Děkuji (ikdyž asi od Vás ironie), ale necítím se být na to zastávat takovou funkci.