dust8

Budou brzo obyčejné igelitové tašky raritou?

V obchodech už prakticky nabízejí jen ty papírové.

Odpovědi
tendruhy

to fakt nevim.. Mohl by vám tady někdo napsat že ví odpověď, ale podle mě se svět ze dne na den mění..

zjentek

Když v padlém východním bloku igelitky sotva začínaly, vozil jsem je zde z Německa a Rakouska a udělal na nich majetek. Mohla by se ta doba vrátit. Ale mohou se stát i raritou, stejně jako třeba trabanty, oltcity, moskviče a socialistické škodylacy. Doba je totiž příliš rychlá as taškami se už nikdo moc nenosí, jde to i z nákupního košíku rovnou da auťáku a pak šup do garáže.

da ny

Asi ano. Je mi to jedno, mám u sebe vždy svou, látkovou tašku.
Billa u nás měla dlouho papírové, nyní mají opět (a jen ) igelitové tašky.