Američanka

Bude nový prezident Jair Bolsonaro lepším prezidentem než Michel Temer?

Kandidát krajní pravice Jair Bolsonaro vyhrál prezidentské volby v Brazílii,bude tímto tento ‚Tropický Trump‘ lepším prezidentem Brazílie který má slabost hrubě pourážet kdekoho než současný prezident Brazílie Michel Temer? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Nebyl jsem v Brazíli a ani se tam v dohledné době nechystám. Neznám ani jednoho a mentalita a potřeby zdejšího obyvatelstva jsou trochu odlišné, než jsme zvyklí. Sami zřejmě vědí, kdo bude pro ně lepší a toho volí.

Další odpovědi
ivzez

Američanko–Skotchko (+ dva další),
obávám se, že tu nikdo nezná moc dobře tamní poměry.
Poradím Vám obrátit se na podobný web v Brazílii.

(A příště se před vložením otázky „trochu“ zamyslet.)

Kelt

Tak to se ukáže při dalších volbách. Buď ho znovu zvolí, nebo zvolí někoho jiného. Brazilských výrobků moc nekupuji, snad kávu a i kdyby mi ji posílal ten prezident zadarmo, tak je mi to jedno. No a kdyby mne tam pozval a vše mi platil, tak řeknu , že je to nejlepší prezident na světě.

annas

Stejně jako ivzez, se domnívám, že ani ženský profil nezmění váš styl, který jste používal v předchozích profilech.