dust8

Bude dobrá kombinace dát si před okna venkovní žaluzie a za ně dát externí protisluneční fólii v čase kdy jsou nahoře?

Buď nahoře či natočené osvětlení pokoje plus ta protisluneční UV fólie zabrání škodlivým faktorům slunce a také sníží teplotu během letních hiců?

Odpovědi
da ny

Netuším. Poptejte se u odborník§.

elkon

Žaluzie bývají většinou místo rolety, aby nebylo do místnosti vidět, ale také ochrání proti slunci. Fólie brání jen proti UV záření.

tom4

Tohle není úplně častá kombinace, protože jde o dost drahé řešení. Proč to takhle chcete? Nestačí mít jen fólie? Nebo chcete ty žaluzie proto, abyste v pařácích skutečně odrazil všechno teplo? Případně aby nebylo vidět dovnitř večer?