dust8

Berete antidepresiva či o nich alespoň přemýšlíte?

Beru je již čtvrtým rokem. :) A co Vy?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne, protože...

… už jich bylo dost, rok stačil. Svou úlohu splnila.

Další odpovědi
Smack

Jiná odpověď

Jsou 3 typy lidí = 1.na alkoholu, 2.na drogách, 3.na lécích. Každý si určitě vybere svou kategorii.

JežíšKristus

Ne, protože...

Do svého těla nedávám kofein, alkohol, ani plasty z léčiv. Antidepresiva nepotřebuji, nejsem lůzr.

jirka F

Ano, protože...

Mám poruchu s bludy u které je třeba brát antidepresiva protože párkrát jsem uvažoval o sebevraždě skokem do rokle.Teď už jsem na tom lépe a života si vážím víc než kdy jindy.:)

zjentek

Ne, protože...

Ne, bo na chlast, drogy a především """léky""" jsem příliš velký srab – prostě nesnesu, když cokoli ovládá myself, neboli (slovy Austina Powerse) MOJO! (;
https://books­.google.cz/bo­oks?id=k7pcDwA­AQBAJ&pg=PA121­&lpg=PA121&dq=au­stin+Powers+mou­d%C5%BEou&sou­rce=bl&ots=ru­klCmOHEP&sig=AC­fU3U01eLVcFxZjFo­xE9KS9Qp14rD1o­og&hl=cs&sa=X&ved=2a­hUKEwiD-9P5j_HuAhUjpIs­KHcNqD-EQ6AEwAHoECAM­QAg#v=onepage&q=au­stin%20Powers%20mou­d%C5%BEou&f=fal­se

Nic nebrat, čili nebýt/neviset „na ničem“, však má svá krutá úskalí. Třeba, že musíte trávit a nakonec strávit život takový, jaký je. Nic neobejdete okolo či po povrchu. Nepomůže smích, nepomůže pláč. Vším projdete přímo, vše při plném vědomí odžijete. Zdroj: zkušenost.

elkon

Ne, protože...

Protože to nepotřebuji a nikdy jsem to za celý dlouhý život nepotřeboval. Možná je to také tím, že se vždy snažím být nad věcí, nezabývám se hloupostmi a nestýkám se s magory.

koreafangirl

Ano, protože...

zvonisek

Ano, protože...

Nejsem normální a léky beru od svých asi osmi let. Deprese se mi ale ani tak nevyhýbají.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Zvoníšku tobě už bylo osm? Ach, to běží… jako splašené!