D4veTV cZ

Máte nějaké tipy, jak být vyšší, když je mi 14 let, měřím kolem 140 cm a vážím 40 kg?

Ahoj je mi 14 a mám kolem 140 cm a 40 kg nějaké typy nato abych byl trošku větší

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Edison

Nesmyslná otázka. Už asi miliontá tady.

elkon

Ta otázka odpovídá věku tak osmi let. Ten kdo už rozumně uvažuje, nepíše takové ptákoviny.

ivzez

Odpovím, přestože uvedené hodnoty neodpovídají
14 rokům (tazatel se mohl splést).

Zdravě jíst, hodně spát a především se hodně pohybovat
(sportovat) na čerstvém vzduchu.

Lady Daysi

Výška je daná geny ;)